Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Бидгощ - Луцьк </span>

Квиток на автобус Бидгощ - Луцьк

01:05
PKS ul. Jagiellonska, 58
17:20
АС (вул. Конякіна, 39)
01:05
БидгощPKS ul. Jagiellonska, 58
02:00
ТоруньPKS Dobrovsky, 8
03:10
ВлоцлавекPKS Stephen Orkeyi
04:25
ПлоцькPKP ul. Dworcowa
07:00
ВаршаваАС "Західна" (Al. Jerozolimskie, 144)
11:05
ЛюблінAC (Al. Tysiaclecia, 6)
12:45
КПП Дорогуськ (Польща/Україна)
17:20
ЛуцькАС (вул. Конякіна, 39)
  • 1 120 грн.

Написати відгук