Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Бидгощ - Полтава </span>

Квиток на автобус Бидгощ - Полтава

01:05
PKS ul. Jagiellonska, 58
05:10
АВ (вул. Великотирнівська, 8)
01:05
БидгощPKS ul. Jagiellonska, 58
02:00
ТоруньPKS Dobrovsky, 8
03:10
ВлоцлавекPKS Stephen Orkeyi
04:25
ПлоцькPKP ul. Dworcowa
07:00
ВаршаваАС "Західна" (Al. Jerozolimskie, 144)
11:05
ЛюблінAC (Al. Tysiaclecia, 6)
12:45
КПП Дорогуськ (Польща/Україна)
17:20
ЛуцькАС (вул. Конякіна, 39)
18:35
РівнеАС (вул. Київська, 40)
21:10
ЖитомирАВ (вул. Київська, 93)
23:25
КиївАС "Київ" (вул. С. Петлюри, 32)
05:10
ПолтаваАВ (вул. Великотирнівська, 8)
  • 1 440 грн.

Написати відгук