Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Бидгощ - Тернопіль

01:05
PKS ul. Jagiellońska, 58
21:10
АС (вул. Живова, 7)
01:05
БидгощPKS ul. Jagiellońska, 58
02:00
ТоруньPKS Dobrovsky, 8
03:10
ВлоцлавекPKS Stephen Orkeyi
04:25
ПлоцькPKP ul. Dworcowa
07:00
ВаршаваAC "Західна" (Al. Jerozolimskie, 144)
10:55
ЛюблінAC (Al. Tysiaclecia, 6)
14:00
КПП Долгобичув (Польща/Україна)
18:00
ЛьвівАС (пл. Двірцева, 1)
21:10
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
  • 1 200 грн.

Написати відгук