Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Бидгощ - Хмельницький </span>

Квиток на автобус Бидгощ - Хмельницький

11:40
(PKS ul. Jagiellonska, 16)
10:30
АВ (Вінницьке шоссе, 23)
20 год. 20 хв.
11:40
Бидгощ(PKS ul. Jagiellonska, 16)
12:35
Торунь(PKS Dobrovsky 8)
13:40
Вроцлавек(PKS Stephen Orkeyi 69)
15:00
Кутно(ul. Oporowska 10)
16:15
ЛодзьАС (ul. Wlоkniarzy 227)
18:20
ВаршаваЗаходня (Al. Jerozolimskie 144)
19:30
ПясочнеАС (Okulickego, 4)
22:15
ЛюблінАС (Aleje Tysiaclecia, 6)
00:45
КПП Гребенне (Польща/Україна)
03:50
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
05:55
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
08:00
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
  • 150 zł

Написати відгук