Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Бидгощ - Хмельницький

09:30
(Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58)
06:50
АС-1 (Вінницьке шосе, 23)
09:30
Бидгощ(Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58)
10:10
Торунь(Dąbrowskiego 8/24) PKS
11:10
Вроцлавек(Stefana Okrzei 69) PKS
12:20
Кутно(ul. Lakoszynska 166) Магазин Бедронка
14:00
ЛодзьPKS (Kaliska coach station Aleja Włókniarzy 227)
14:50
Пйотркув-Трибунальський(PKS Dwor zec, Polskiej Organizacji Wojskowe)
16:40
Кельце(Czarnowska 12) PKS
18:20
Опатів(ulica Henryka Sienkiewicza 19) PKS, супермаркет Mila)
18:40
Сандомирul. Mickiewicza (ul. Zawichojska) (Brama Opatowska) / 01
19:30
Стальова Воля"(gen. Leopolda Okulickiego 3) PKS "
20:00
Нисько(Pl. Wolnosci 1) Зупинка громадського транспорту
21:00
Ярослав(Plac Więźniów Oświęcimia 1)
22:10
КПП Медика (Польща/Україна)
02:00
ЛьвівАС (пл. Двірцева 1)
03:40
Золочіввул. Степана Бандери, 11
04:45
ТернопільАС (Живова, 7)
05:40
ПідволочиськАС (Тернопільська, 15а)
05:50
ВолочиськАС (Незалежності, 30)
06:50
ХмельницькийАС-1 (Вінницьке шосе, 23)
  • 150 zł

Написати відгук