Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Брамки - Камянець-Подільський

10:30
ul. Łódzka, 40
06:55
вул. Князів Коріатовичів, 19
11:30
Брамкиul. Łódzka, 40
11:35
Блонеul. Powstańców, 24
10:50
БронішеPoznanska, 42. SP "Lotos"
12:50
ВаршаваAl. Jerozlimskie, 144
13:55
Груєцьul. Armii Krajowej 50
15:05
Радомul. Władysława Beliny-Prażmowskiego, 12
16:30
ПулавиWojska Polskiego-Dworzec PKS nr przystanku 155, 254
17:40
ЛюблінAl. Tysiąclecia, 6
19:10
ХелмLubelska, 216
20:45
КПП Дорогуськ (Польща/Україна)
22:05
Ковельвул. Варшавська, 3б SP WOG
00:10
Луцьквул. Конякіна, 39
01:30
Рівневул. Київська, 40
02:35
Нетішинвул. Ринкова, 2
03:00
Славутавул. Шевченка, 13
03:30
Шепетівкавул. Старокостянтинівське шосе, 42
04:20
Старокостянтиніввул. Князя Острозького, 2
05:05
Хмельницькийвул. Вінницьке шосе, 23
05:45
Ярмолинцівул. Чапаєва, 35
06:25
Дунаївцівул. Шевченка, 109
06:55
Кам'янець-Подільськийвул. Князів Коріатовичів, 19
  • 130 zł

Написати відгук