Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Брамки - Луцьк

10:30
ul. Łódzka, 40
00:10
вул. Конякіна, 39
11:30
Брамкиul. Łódzka, 40
11:35
Блонеul. Powstańców, 24
10:50
БронішеPoznanska, 42. SP "Lotos"
12:50
ВаршаваAl. Jerozlimskie, 144
13:55
Груєцьul. Armii Krajowej 50
15:05
Радомul. Władysława Beliny-Prażmowskiego, 12
16:30
ПулавиWojska Polskiego-Dworzec PKS nr przystanku 155, 254
17:40
ЛюблінAl. Tysiąclecia, 6
19:10
ХелмLubelska, 216
20:45
КПП Дорогуськ (Польща/Україна)
22:05
Ковельвул. Варшавська, 3б SP WOG
00:10
Луцьквул. Конякіна, 39
  • 90 zł

Написати відгук