Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Варшава - Южноукраїнськ </span>

Квиток на автобус Варшава - Южноукраїнськ

19:00
Заходня (Al. Jerozolimskie 144)
19:00
АС (вул. Дружби народів, 27)
20 год. 45 хв.
19:00
ВаршаваЗаходня (Al. Jerozolimskie 144)
19:30
ПясочнеАС (Okulickego, 4)
22:15
ЛюблінАС (Aleje Tysiaclecia, 6)
00:45
КПП Гребенне (Польща/Україна)
03:50
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
05:55
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
08:00
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
10:15
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
12:55
УманьАС (вул. Київська, 1)
14:55
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
15:45
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
  • 130 zł

Написати відгук