Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Вознесенськ - Варшава </span>

Квиток на автобус Вознесенськ - Варшава

03:10
АС (вул. Жовтневої революції, 148)
02:00
Заходня (Al. Jerozolimskie 144)
23 год. 35 хв.
03:10
ВознесенськАС (вул. Жовтневої революції, 148)
02:55
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
03:50
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
06:25
УманьАС (вул. Київська, 1)
09:45
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:40
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
14:30
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
17:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
19:55
КПП Рава-Руська (Україна/Польща)
22:30
ЛюблінАС (Aleje Tysiaclecia, 6)
01:15
ПясочнеАС (Okulickego, 4)
01:50
ВаршаваЗаходня (Al. Jerozolimskie 144)
  • 940 грн.

Написати відгук