Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Періодичність:
Щоденно
Квиток на автобус   <span>Вознесенськ - Вроцлав </span>

Квиток на автобус Вознесенськ - Вроцлав

03:10
АС (вул. Жовтневої революції, 148)
03:00
АВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
23 год. 50 хв.
00:15
ХерсонАВ (вул. Буденного, 1)
01:30
МиколаївАВ (пр. Жовтневий, 21)
03:10
ВознесенськАС (вул. Жовтневої революції, 148)
03:50
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
04:10
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
07:00
УманьАС (вул. Київська, 1)
09:50
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:50
ХмельницькийАВ (Вінницьке шосе, 23)
14:50
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
18:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
03:00
ВроцлавАВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
04:00
ЛешноDworzec PKP
05:00
ПознаньАВ ( ul. S. Mati, 2)
08:00
Гожув-ВелькопольськийDworzec PKS (ul. Dworcowa, 12)
09:00
ЩецинPKS (Plac Grodnicki, 1)
  • 1 140 грн.

Написати відгук