Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Вознесенськ - Катовіце

03:10
АС (вул. Жовтневої революції, 148)
01:00
АВ (ul. Piotra Skargi, 6)
20 год. 40 хв.
03:10
ВознесенськАС (вул. Жовтневої революції, 148)
02:55
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
03:50
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
06:25
УманьАС (вул. Київська, 1)
09:45
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:40
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
14:30
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
17:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
19:40
КПП Шегині (Україна/Польща)
21:35
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
23:50
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
01:05
КатовіцеАВ (ul. Piotra Skargi, 6)
  • 1 000 грн.

Написати відгук