Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Вроцлав - Умань </span>

Квиток на автобус Вроцлав - Умань

15:00
АВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
16:30
АС (вул. Київська, 1)
20 год. 10 хв.
15:00
ВроцлавАВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
19:25
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
22:00
КПП Медика (Польща/Україна)
00:10
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
03:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
05:50
ХмельницькийАВ (Вінницьке шосе, 23)
08:10
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:10
УманьАС (вул. Київська, 1)
  • 130 zł

Написати відгук