Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Вінниця - Влоцлавек

06:00
АС-1 (вул. Київська, 8)
02:45
(Stefana Okrzei 69) PKS
06:00
ВінницяАС-1 (вул. Київська, 8)
06:10
ВінницяАС-2 (Хмельницьке шосе, 107)
06:55
ЛетичівАС (просп. 50-річчя Жовтня, 1)
08:30
ХмельницькийАС-1 (Вінницьке шосе, 23)
10:25
ВолочиськАС (Незалежності, 30)
10:40
ПідволочиськАС (Тернопільська, 15а)
11:30
ТернопільАС (Живова, 7)
12:50
Золочіввул. Степана Бандери, 11
14:40
ЛьвівАС (пл. Двірцева 1)
17:05
КПП Шегині (Україна/Польща)
18:45
Ярослав(Plac Więźniów Oświęcimia 1)
20:00
Нисько(Pl. Wolnosci 1) Зупинка громадського транспорту
20:30
Стальова Воля(gen. Leopolda Okulickiego 3) PKS
21:20
Сандомирul. Mickiewicza (ul. Zawichojska) (Brama Opatowska) / 01
21:55
Опатів(ulica Henryka Sienkiewicza 19) PKS, супермаркет Mila)
23:05
Кельце(Czarnowska 12) PKS
00:20
Пйотркув-Трибунальський(PKS Dwor zec, Polskiej Organizacji Wojskowe)
01:00
ЛодзьPKS (Kaliska coach station Aleja Włókniarzy 227)
01:50
Кутно(ul. Lakoszynska 166) Магазин Бедронка
02:45
Вроцлавек(Stefana Okrzei 69) PKS
  • 1 250 грн.

Написати відгук