Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Вінниця - Гдиня </span>

Квиток на автобус Вінниця - Гдиня

09:50
АВ (вул. Київська, 8)
12:00
АС (Plac Konstytucji)
1 д. 2 год. 5 хв.
09:50
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:40
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
14:30
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
17:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
19:55
КПП Рава-Руська (Україна/Польща)
22:30
ЛюблінАС (Aleje Tysiaclecia, 6)
01:15
ПясочнеАС (Okulickego, 4)
01:50
ВаршаваЗаходня (Al. Jerozolimskie 144)
03:50
ЛодзьАС (ul. Wlоkniarzy 227)
05:05
Кутно(ul. Oporowska 10)
06:25
Вроцлавек(PKS Stephen Orkeyi 69)
07:25
Торунь(PKS Dobrovsky 8)
08:25
Бидгощ(PKS ul. Jagiellonska, 16)
09:40
Грудзендз(Rapackiego 33)
11:20
ГданськАС (ul. З Maja 12)
11:55
ГдиняАС (Plac Konstytucji)
  • 1 100 грн.

Написати відгук