Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Вінниця - Каліш

16:30
АС-1 (вул. Київська, 8)
15:10
(DW. PKS ul. Podmiejska 2A)
16:30
ВінницяАС-1 (вул. Київська, 8)
16:45
ВінницяАС-2 (Хмельницьке шосе, 107)
17:45
ЛетичівАС (вул. Ю.Савицького, 1)
18:40
ХмельницькийАС-1 (Вінницьке шосе, 23)
20:10
ВолочиськАС (вул. Незалежності, 30)
20:25
ПідволочиськАС ( вул. Тернопільська, 15а)
21:15
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
22:35
Золочів(вул. Степана Бандери, 11)
23:40
ЛьвівАС «Двірцевий» (вул. Двірцева, 1)
02:10
КПП Шегині (Україна/Польща)
04:00
ПеремишльПарковка магазину Tesco ul. Lwowska 36
05:00
Жешув(ul. Grottgera,1)
06:25
Тарнув(SP Lotos, MOP Komorów, Przy A4 (kierunek Tarnów))
07:50
Краків(ul Bosacka 18)
09:15
Катовіце(ul. Piotra Skargi 6)
10:30
Ченстохова(aleja Wolności 45/47)
11:20
Радомсько(Reymonta 55)
12:15
Пйотркув-Трибунальський(Polskiej Organizacji Wojskowej 12)
13:15
Лодзь(Aleja Włókniarzy 227)
15:10
Каліш(DW. PKS ul. Podmiejska 2A)
  • 1 400 грн.

Написати відгук