Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Вінниця - Ополе

09:50
АВ (вул. Київська, 8)
02:30
АВ (ul. Marii Rodziewiczowna, 1)
15 год. 15 хв.
09:50
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:40
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
14:30
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
17:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
19:40
КПП Шегині (Україна/Польща)
21:35
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
23:50
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
01:05
КатовіцеАВ (ul. Piotra Skargi, 6)
02:25
ОполеАВ (ul. Marii Rodziewiczowna, 1)
  • 850 грн.

Написати відгук