Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Вінниця - Познань

09:50
АВ (вул. Київська, 8)
05:00
АВ ( ul. S. Mati, 2)
19 год.
09:50
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:40
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
14:30
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
17:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
19:40
КПП Шегині (Україна/Польща)
23:50
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
01:50
ВроцлавАВ (Suha 1/11)
03:10
ЛешноDworzec PKP
04:50
ПознаньАВ ( ul. S. Mati, 2)
  • 1 050 грн.

Написати відгук