Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Гданськ - Тернопіль </span>

Квиток на автобус Гданськ - Тернопіль

08:30
АС (ul. З Maja 12)
07:00
АС (вул. Живова, 7)
21 год. 25 хв.
08:30
ГданськАС (ul. З Maja 12)
10:15
Грудзендз(Rapackiego 33)
11:30
Бидгощ(PKS ul. Jagiellonska, 16)
12:35
Торунь(PKS Dobrovsky 8)
13:40
Вроцлавек(PKS Stephen Orkeyi 69)
15:00
Кутно(ul. Oporowska 10)
16:15
ЛодзьАС (ul. Wlоkniarzy 227)
18:20
ВаршаваЗаходня (Al. Jerozolimskie 144)
19:30
ПясочнеАС (Okulickego, 4)
22:15
ЛюблінАС (Aleje Tysiaclecia, 6)
00:45
КПП Гребенне (Польща/Україна)
04:00
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
05:55
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
  • 160 zł

Написати відгук