Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Гожув-Велькопольський - Первомайськ </span>

Квиток на автобус Гожув-Велькопольський - Первомайськ

07:30
Dworzec PKS (ul. Dworcowa, 12)
18:00
АС (вул. Радянська, 8)
1 д. 6 год. 10 хв.
07:30
Гожув-ВелькопольськийDworzec PKS (ul. Dworcowa, 12)
11:55
ПознаньАВ ( ul. S. Mati, 2)
13:15
ЛешноDworzec PKP
14:30
ВроцлавАВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
19:25
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
22:00
КПП Медика (Польща/Україна)
00:10
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
03:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
05:50
ХмельницькийАВ (Вінницьке шосе, 23)
08:10
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:10
УманьАС (вул. Київська, 1)
13:40
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
  • 200 zł

Написати відгук