Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Гожув-Велькопольський - Тернопіль </span>

Квиток на автобус Гожув-Велькопольський - Тернопіль

07:30
Dworzec PKS (ul. Dworcowa, 12)
07:00
АВ (вул. Живова, 7)
19 год. 50 хв.
07:30
Гожув-ВелькопольськийDworzec PKS (ul. Dworcowa, 12)
11:55
ПознаньАВ ( ul. S. Mati, 2)
13:15
ЛешноDworzec PKP
14:30
ВроцлавАВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
19:25
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
22:00
КПП Медика (Польща/Україна)
00:10
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
03:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
  • 110 zł

Написати відгук