Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Періодичність:
Щоденно
Квиток на автобус   <span>Катовіце - Вінниця </span>
  • Тип ТЗ:

Квиток на автобус Катовіце - Вінниця

02:30
(ul. Piotra Skargi 1)
20:40
АС-1 (вул. Київська, 8)
18 год. 10 хв.
12:10
Щецин(Dworzec PKS, Plac Grodnicki 1)
13:00
Старгард-Щецинський(Dworzec PKS, Szczecińska 10)
14:45
Валч(PKS.Dworzec autobusowy, Kolejowa )
15:30
Піла(Dworzec PKS, Kwiatowa 18)
16:00
Ходзеж(Strzelecka 24)
18:00
Познань(ul Stanislawa Matyi 2)
19:35
Конін(Terminal autobusowy przy DW. PKP)
20:20
Каліш(DW. PKS ul. Podmiejska 2A)
22:05
ЛодзьАВ Каліска Aleja Wlokniaryz, 227
23:10
Пйотркув-Трибунальський(Polskiej Organizacji Wojskowej 12)
23:55
Радомсько(Reymonta 55)
01:00
Ченстохова(aleja Wolności 45/47)
02:30
Катовіце(ul. Piotra Skargi 6)
04:30
Краків(ul Bosacka 18)
10:30
Тарнув(SP Lotos, MOP Komorów, Przy A4 (kierunek Tarnów))
11:30
Жешув(ul. Grottgera,1)
12:30
ПеремишльПарковка магазину Tesco ul. Lwowska 36
12:50
ЛьвівАС «Двірцевий» (вул. Двірцева, 1)
14:40
Золочів(вул. Стапана Бандери, 11)
15:45
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
16:35
ПідволочиськАС ( вул. Тернопільська, 15а)
16:45
ВолочиськАС (вул. Незалежності, 30)
18:30
ХмельницькийАС-1 (Вінницьке шосе, 23)
19:40
ЛетичівАС (вул. Ю.Савицького, 1)
20:40
ВінницяАС-1 (вул. Київська, 8)
00:20
Старокостянтинів(зуп. гром. Транспорту на кільці)
02:50
Любар(зуп. гр. транспорту, пер. вул. Житомирська та вул. Лесі Українки)
03:20
Чуднів(вул. Героїв Майдану, 84 маг. «Два Перці»)
22:50
ЖитомирАС (вул. Київська; будинок 93)
00:40
КиївАС Київ (вул. С. Петлюри, 32)
  • 120 zł

Написати відгук