Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Катовіце - Южноукраїнськ </span>

Квиток на автобус Катовіце - Южноукраїнськ

18:05
АВ (ul. Piotra Skargi, 6)
19:00
АС (вул. Дружби народів, 27)
20 год. 35 хв.
18:05
КатовіцеАВ (ul. Piotra Skargi, 6)
19:30
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
20:40
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
22:00
КПП Медика (Польща/Україна)
00:10
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
03:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
05:50
ХмельницькийАВ (Вінницьке шосе, 23)
08:10
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:10
УманьАС (вул. Київська, 1)
13:40
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
14:40
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
  • 145 zł

Написати відгук