Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Краків - Первомайськ </span>

Квиток на автобус Краків - Первомайськ

19:35
АВ (ul. Bosacka, 18)
18:00
АС (вул. Радянська, 8)
18 год. 5 хв.
19:35
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
20:40
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
22:00
КПП Медика (Польща/Україна)
00:10
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
03:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
05:50
ХмельницькийАВ (Вінницьке шосе, 23)
08:10
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:10
УманьАС (вул. Київська, 1)
13:40
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
  • 130 zł

Написати відгук