Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Легниця - Вознесенськ </span>

Квиток на автобус Легниця - Вознесенськ

11:00
АС (ul. Dworcowa)
20:00
АС (вул. Жовтневої революції, 148)
1 д. 4 год. 25 хв.
11:00
ЛегницяАС (ul. Dworcowa)
14:05
ВроцлавАВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
16:25
ОполеАВ (ul. Marii Rodziewiczowna, 1)
18:00
КатовіцеАВ (ul. Piotra Skargi, 6)
19:30
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
20:40
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
22:00
КПП Медика (Польща/Україна)
00:10
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
03:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
05:50
ХмельницькийАВ (Вінницьке шосе, 23)
08:10
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:10
УманьАС (вул. Київська, 1)
13:40
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
14:40
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
15:25
ВознесенськАС (вул. Жовтневої революції, 148)
  • 170 zł

Написати відгук