Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Легниця - Львів </span>

Квиток на автобус Легниця - Львів

11:00
АС (ul. Dworcowa)
04:00
АС-8 (пл. Двірцева, 1)
13 год. 10 хв.
11:00
ЛегницяАС (ul. Dworcowa)
14:05
ВроцлавАВ (вул. Суха, 1, Галерея Вроцлав, 2-й поверх)
16:25
ОполеАВ (ul. Marii Rodziewiczowna, 1)
18:00
КатовіцеАВ (ul. Piotra Skargi, 6)
19:30
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
20:40
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
22:00
КПП Медика (Польща/Україна)
00:10
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
  • 120 zł

Написати відгук