Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Миколаїв - Жешув

01:30
АВ (пр. Жовтневий, 21)
21:30
АВ (ul. Grottgera 1)
20 год. 10 хв.
01:30
МиколаївАВ (пр. Жовтневий, 21)
02:10
ВознесенськАС (вул. Жовтневої революції, 148)
02:55
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
03:50
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
06:25
УманьАС (вул. Київська, 1)
09:45
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:40
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
14:30
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
17:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
19:40
КПП Шегині (Україна/Польща)
21:35
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
  • 950 грн.

Написати відгук