Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Періодичність:
Щоденно
Квиток на автобус   <span>Миколаїв - Катовіце </span>

Квиток на автобус Миколаїв - Катовіце

01:30
АВ (пр. Жовтневий, 21)
01:00
АВ (ul. Piotra Skargi, 1)
23 год. 30 хв.
00:15
ХерсонАВ (вул. Буденного, 1)
01:30
МиколаївАВ (пр. Жовтневий, 21)
03:10
ВознесенськАС (вул. Жовтневої революції, 148)
03:50
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
04:10
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
07:00
УманьАС (вул. Київська, 1)
09:50
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:50
ХмельницькийАВ (Вінницьке шосе, 23)
14:30
ПЕРЕСАДКА
14:50
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
18:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
21:30
ЖешувАВ (ul. Grottgera 1)
00:00
КраківАВ (ul. Bosacka, 18)
01:00
КатовіцеАВ (ul. Piotra Skargi, 6)
02:30
ОполеАВ (ul. 1 maja, 4)
04:30
ЛегницяАС (ul. Dworcowa)
05:00
ЛюбінDworzec РКS
06:00
Нова СульPKS (ul. Zjednoczenia, 19)
06:30
Зелена ГураDworzec PKS (ul. Dworcowa, 1)
07:00
Свебодзінзаправка ORLEN (ul. Wojska Polskiego, 8)
10:00
Слубіцеготель
Notice: Undefined index: date_departure in /home/cbbvwkrq/public_html/catalog/view/theme/panbus/template/product/product.tpl on line 130
  • 1 140 грн.

Написати відгук