Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Періодичність:
Щоденно
Квиток на автобус   <span>Немирів - Стальова Воля </span>

Квиток на автобус Немирів - Стальова Воля

03:00
маг-н «АТБ» вул. Горького, 82
20:30
(gen. Leopolda Okulickiego, 3) PKS
17 год. 30 хв.
06:00
ВінницяАС-1 (вул. Київська, 8)
01:30
УманьАС (вул. Київська, 1)
02:30
ГайсинТРЦ «Європейський», вул. 1-го Травня 70а
03:00
Немирівмаг-н «АТБ» вул. Горького, 82
07:00
ЛетичівАС (просп. 50-річчя Жовтня, 1)
09:00
ХмельницькийАС-1 (Вінницьке шосе, 23)
10:30
ВолочиськАС (Незалежності, 30)
10:45
ПідволочиськАС (Тернопільська, 15а)
11:50
ТернопільАС (Живова, 7)
12:55
Золочіввул. Степана Бандери, 11
15:00
ЛьвівАС (пл. Двірцева 1)
17:40
Херсонвул. Буденого, 1
19:10
МиколаївАС (пр.Октябрьский, 21)
20:50
ЮжнеАС (вул.Хіміків 11)
22:00
ОдесаАС Привоз (Новощепний Ряд, 5)
18:45
ЯрославPlac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Нисько(Pl. Wolnosci 1) Зупинка громадського транспорту
20:30
Стальова Воля(gen. Leopolda Okulickiego, 3) PKS
21:20
Сандомирul. Mickiewicza (ul. Zawichojska) (Brama Opatowska) / 01
21:55
Опатів(ulica Henryka Sienkiewicza 19) PKS, супермаркет Mila)
23:05
Кельце(Czarnowska 12) PKS
00:20
Пйотркув-Трибунальський(PKS Dwor zec, Polskiej Organizacji Wojskowe)
01:00
ЛодзьPKS (Kaliska coach station Aleja Włókniarzy 227)
01:50
Кутно(ul. Lakoszynska 166) Магазин Бедронка
02:45
Влоцлавек(Stefana Okrzei 69) PKS
03:20
Торунь(Dąbrowskiego 8/24) PKS
04:10
Бидгощ(Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58)
05:20
Грудзьондз(SP Orlen, 3a, 86-100 Wiąg)
07:30
Гданськ(Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan.10)
  • 1 300 грн.

Написати відгук