Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Познань - Чернівці

01:30
ul. Stanislawa Matui, 2
00:00
АС (вул. Головна, 219)
01:30
Познаньul. Stanislawa Matui, 2
02:45
Конінul. Grunwaldzka, 4
04:05
КутноAC (ul. Oporowska, 10)
05:05
ЛодзьAC (ul. Wlokniarzy, 227)
07:10
ВаршаваAC Zachodnia (Al. Jerozolimskie, 144)
10:55
ЛюблінAC (Al. Tysiaclecia, 6)
14:00
КПП Долгобичув (Польща/Україна)
18:00
ЛьвівАС-8 (вул. Двірцева, 1)
21:10
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
21:30
Івано-ФранківськАС (вул. Горбачевського, 14а)
22:35
КоломияАС (вул. Антоненка-Давидовича, 15)
23:20
СнятинАС (вул. Винниченка, 1)
00:00
ЧернівціАС (вул. Головна, 219)
  • 120 грн.

Написати відгук