Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Умань - Катовіце

02:00
вул. Київська, 1
21:50
PKS, ul. Piotra Skargi 6
01:30
Уманьвул. Київська, 1
02:20
ГайсинТРЦ «Європейський», вул. 1-го Травня, 70а
02:50
Немирівмаг-н «АТБ» вул. Горького, 82
05:30
ВінницяАС-1 вул. Київська, 8
06:10
ВінницяАС-2 Хмельницьке шосе, 107
06:55
Летичівпросп. 50-річчя Жовтня, 1
07:45
ХмельницькийАС-1 Вінницьке шосе, 23
09:10
ВолочиськАС вул. Незалежності, 30
09:25
ПідволочиськАС вул.Тернопільська, 15а
10:15
ТернопільАС вул. Живова, 7
11:15
Золочіввул. Січових Стрільців, 30
12:45
ЛьвівАС-8 вул. Двірцева, 1
14:30
КПП Шегині (Україна/Польща)
15:50
ПеремишльTesco, ul. Lwowska 36
17:50
ЖешувCMPA, Wagabunda ul. Grottgera,1
19:05
ТарнувSP Grosar, aleja Jana Pawła II, 20
20:40
КраківPKS MDA/RDA, ul Bosacka 18
21:50
КатовіцеPKS, ul. Piotra Skargi 6
  • 1 200 грн.

Написати відгук