Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Періодичність:
Щоденно
Квиток на автобус   <span>Умань - Ополе </span>

Квиток на автобус Умань - Ополе

02:00
вул. Київська, 1
23:50
PKS, ul. Armii Krajowej 1
21 год. 50 хв.
02:00
Уманьвул. Київська, 1
02:30
ГайсинТРЦ «Європейський», вул. 1-го Травня, 70а
03:00
Немирівмаг-н «АТБ» вул. Горького, 82
06:00
ВінницяАС-1 вул. Київська, 8
07:00
Летичівпросп. 50-річчя Жовтня, 1
08:00
ХмельницькийАС-1 Вінницьке шосе, 23
09:15
ВолочиськАС вул. Незалежності, 30
09:30
ПідволочиськАС вул.Тернопільська, 15а
10:30
ТернопільАС вул. Живова, 7
11:20
Золочіввул. Січових Стрільців, 30
13:00
ЛьвівАС-8 вул. Двірцева, 1
17:40
Херсонвул. Буденого, 1
19:10
Миколаївпр.Октябрьский, 21
20:30
Коблевевул. Морська, 150
20:50
Южневул. Хіміків, 11
22:00
ОдесаАС Привоз (Новощепний Ряд, 5)
15:50
ПеремишльTesco, ul. Lwowska 36
17:50
ЖешувCMPA, Wagabunda ul. Grottgera,1
19:05
ТарнувЗаправка
20:40
КраківPKS MDA/RDA, ul Bosacka 18
21:50
КатовіцеPKS, ul. Piotra Skargi 1
23:50
ОполеPKS, ul. Armii Krajowej 1
01:30
ВроцлавPKS, ul. Sucha 1/11
03:20
ЛешноPKS, ul. Dworcowa, 1
04:50
ПознаньPKS, ul Stanislawa Matyi 2
  • 900 грн.

Написати відгук