Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Умань - Ярослав

01:30
АС (вул. Київська, 1)
18:45
Plac Więźniów Oświęcimia 5
01:30
УманьАС (вул. Київська, 1)
02:20
ГайсинТРЦ «Європейський», вул. 1-го Травня 70а
02:50
Немирівмаг-н «АТБ» вул. Горького, 82
05:30
ВінницяАС-1 (вул. Київська, 8)
06:10
ВінницяАС-2 (Хмельницьке шосе, 107)
06:55
ЛетичівАС (просп. 50-річчя Жовтня, 1)
08:30
ХмельницькийАС-1 (Вінницьке шосе, 23)
10:25
ВолочиськАС (Незалежності, 30)
10:40
ПідволочиськАС (Тернопільська, 15а)
11:30
ТернопільАС (Живова, 7)
12:50
Золочіввул. Степана Бандери, 11
14:40
ЛьвівАС (пл. Двірцева 1)
17:05
КПП Шегині (Україна/Польща)
18:45
Ярослав(Plac Więźniów Oświęcimia 1)
  • 1 200 грн.

Написати відгук