Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті
Квиток на автобус   <span>Херсон - Люблін </span>

Квиток на автобус Херсон - Люблін

00:15
АВ (вул. Буденного, 1)
22:30
АС (Aleje Tysiaclecia, 6)
22 год. 15 хв.
00:15
ХерсонАВ (вул. Буденного, 1)
01:20
МиколаївАВ (пр. Жовтневий, 21)
02:10
ВознесенськАС (вул. Жовтневої революції, 148)
02:55
ЮжноукраїнськАС (вул. Дружби народів, 27)
03:50
ПервомайськАС (вул. Радянська, 8)
06:25
УманьАС (вул. Київська, 1)
09:45
ВінницяАВ (вул. Київська, 8)
11:40
ХмельницькийАВ (Вінницьке шоссе, 23)
14:30
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
17:20
ЛьвівАС-8 (пл. Двірцева, 1)
19:55
КПП Рава-Руська (Україна/Польща)
22:30
ЛюблінАС (Aleje Tysiaclecia, 6)
  • 900 грн.

Написати відгук