Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Ченстохова - Волочиськ

01:00
(aleja Wolności 45/47)
16:45
АС (вул. Незалежності, 30)
06:00
Ченстохова(aleja Wolności 45/47)
07:20
Катовіце(ul. Piotra Skargi 6)
08:40
Краків(ul Bosacka 18)
10:25
Тарнув(SP Lotos, MOP Komorów, Przy A4 (kierunek Tarnów))
11:20
Жешув(ul. Grottgera,1)
12:20
ПеремишльПарковка магазину Tesco ul. Lwowska 36
13:50
КПП Медика (Польща/Україна)
17:30
ЛьвівАС «Двірцевий» (вул. Двірцева, 1)
19:10
Золочів(вул. Степана Бандери, 11)
20:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
21:05
ПідволочиськАС ( вул. Тернопільська, 15а)
21:20
ВолочиськАС (вул. Незалежності, 30)
  • 140 zł

Написати відгук