Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Ченстохова - Київ

01:00
(aleja Wolności 45/47)
00:40
АС Київ (вул. С. Петлюри, 32)
06:00
Ченстохова(aleja Wolności 45/47)
07:20
Катовіце(ul. Piotra Skargi 6)
08:40
Краків(ul Bosacka 18)
10:25
Тарнув(SP Lotos, MOP Komorów, Przy A4 (kierunek Tarnów))
11:20
Жешув(ul. Grottgera,1)
12:20
ПеремишльПарковка магазину Tesco ul. Lwowska 36
13:50
КПП Медика (Польща/Україна)
17:30
ЛьвівАС «Двірцевий» (вул. Двірцева, 1)
19:10
Золочів(вул. Степана Бандери, 11)
20:20
ТернопільАВ (вул. Живова, 7)
21:05
ПідволочиськАС ( вул. Тернопільська, 15а)
21:20
ВолочиськАС (вул. Незалежності, 30)
22:30
ХмельницькийАС-1 (Вінницьке шосе, 23)
23:25
ЛетичівАС (вул. Ю.Савицького, 1)
00:35
ВінницяАС-1 (вул. Київська, 8)
00:20
Старокостянтинів(зуп. гром. Транспорту на кільці)
02:50
Любар(зуп. гр. транспорту, пер. вул. Житомирська та вул. Лесі Українки)
03:20
Чуднів(вул. Героїв Майдану, 84 маг. «Два Перці»)
03:50
ЖитомирАС (вул. Київська; будинок 93)
05:30
КиївАС Київ (вул. С. Петлюри, 32)
  • 140 zł

Написати відгук