Україна - Польща - Україна

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Квиток на автобус Івано-Франківськ - Гожув-Велькопольський

10:40
АС (вул. Горбачевського, 14а)
08:25
ul. Dworcowa, 10
10:40
Івано-ФранківськАС (вул. Горбачевського, 14а)
11:00
ТернопільАС (вул. Живова, 7)
13:45
ЛьвівАС-8 (вул. Двірцева, 1)
16:00
КПП Угринів (Україна/Польща)
19:50
ЛюблінAC (Al. Tysiaclecia, 6)
22:35
ВаршаваAC Zachodnia (Al. Jerozolimskie, 144)
00:20
ЛодзьAC (ul. Wlokniarzy, 227)
01:25
КутноAC (ul. Oporowska, 10)
02:40
Конінul. Grunwaldzka, 4
04:05
Познаньul. Stanislawa Matui, 2
06:40
ПілаPKS Kvitova, 18
08:25
Гожув-Велькопольськийul. Dworcowa, 10
  • 1 100 грн.

Написати відгук