Щоденні рейси до Європи

Подорожуйте
Автобусами з
Нами
Наші маршрути на карті

Договір оферти

Даний Договір носить характер публічної оферти відповідно до ст. Ст. 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України та є еквівалентом " усного договору ". Згідно чинного законодавства України Договір має належну юридичну силу.

1.ПЕРЕВІЗНИКИ ТА ЇХ ПОСЛУГИ p

1.1. Сайт «panbus.com.ua» (надалі Сайт PanBus) є дистриб'ютором послуг Перевізників.

1.2. Сайт, як дистриб'ютор, пропонує послуги Перевізників.

1.3. Згідно цього Договору, Перевізник зобов'язується надати послуги з перевезення Клієнта і його багажу (далі Послуга), відповідно до обраного Клієнтом маршруту, датою і часом відправлення, а Клієнт зобов'язується (згідно обраного ним способу оплати) - попередньо сплатити Послугу або здійснити оплату при посадці.

1.4. Квиток, оплачений і виданий Клієнту, а також Талон бронювання є невід'ємною частиною даного Договору і свідченням укладення Договору публічної оферти і Договору перевезення між Перевізником і Клієнтом.

1.5. Номер Квитка чи Талона бронювання, є унікальним номером Договору.

1.6. Квиток чи Талон бронювання являється документом резервування місця.

1.7. Талон бронювання належить обміну Перевізником на проїзний документ, відповідного до зразка чинного законодавства.

1.8. Термін акцепту публічної оферти не обмежений.

1.9. Факт закінчення надання послуги - прибуття в кінцевий пункт, вказаний у Квитку чи Талоні бронювання.

1.10. Сайт PanBus не несе відповідальності за зміст і доступність, а також за якість послуг, придбаних на інших сайтах, включаючи ті сайти, посилання на які існують на сайті PanBus. Кожна покупка послуги певного Перевізника, підпорядковується правилам та умовам даного Перевізника.

1.11. Клієнт знайомиться з правилами та умовами обраного Перевізника до покупки чи замовлення бронювання послуги, які викладені на сайті або звертається в службу підтримки сайту. Для здійснення покупки послуги обраного Перевізника, необхідна згода з його правилами і умовами.

1.12. Клієнт одноосібно несе відповідальність за дотримання умов і правил обраного Перевізника. Клієнт розуміє і погоджується з тим, що недотримання правил і умов Перевізника може привести до скасування замовлень Клієнта і відмови в доступі до куплених послуг та / або товарів без повернення витрачених на покупку послуг і / або товарів.

1.13. Сайт PanBus залишає за собою право в утриманні отриманих від клієнта коштів, для компенсації витрат заподіяних сайту PanBus, внаслідок недотримання Правил і Умов з боку Клієнта.

1.14. Клієнт погоджується з тим, що сайт PanBus не несе ніякої відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні та штрафні збитки. Також за незручності (затримки рейсів, скасування рейсів, пропущені стикування рейсів, недотримання графіка руху тощо) або інші можливі проблеми, у зв'язку з відвідуванням або використанням сайту PanBus Клієнтом.

1.15. Сайт PanBus не несе відповідальність за помилки або неточності в умовах і цінах з продажу чи бронюванні квитків та інших товарів і послуг, що продаються за допомогою сайту PanBus. Всі ціни на товари та послуги, можуть змінюватися без попереднього попередження.

1.16. Web сайт не несе відповідальність за дії, недбалість, помилки представників і гарантії будь-якого Перевізника, і / або будь-які травми, смерті, шкоди майну або інший збиток або витрати, отримані в результаті використання або доступу до послуг та / або товарів Перевізника.

1.17. Щоб отримати інформацію про послуги обраного Перевізника, Клієнт може побачити при виборі варіанту покупки послуги Перевізника, за вказаним запитом.

1.18. Для отримання детальної інформації про правила і обмеження при покупці послуг, про права та обов'язки пасажира і перевізника - Клієнт може звернутися за телефонами вказаними на сайті PanBus.

2.РЕЄСТРАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

2.1. Для здійснення покупки чи бронювання квитка на сайті PanBus, необхідно надати певну інформацію, для оформлення послуги. У разі невірно наданої контактної інформації, що є не правдивою чи неповною, сайт PanBus може відмовити в наданні послуг, що надаються Перевізником без повернення вартості оплачених послуг або товарів.

2.2. Здійснюючи покупку через сайт PanBus, Клієнт підтверджує, свою дієздатність, дає згоду на обробку персональних даних.

2.3. Клієнт дає згоду з тим, що несе особисту і всеосяжну відповідальність за збереження конфіденційності та захищеності своєї інформації.

2.4. Сайт PanBus не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані внаслідок несанкціонованого використання інформації Клієнта.

2.5. Клієнт дає свою згоду на те, що несе одноосібну і повну відповідальність, в зв'язку з нездатністю надати і зберегти достовірну інформацію.

2.6. Сайт PanBus не несе відповідальності за незручності і втрати, отримані в результаті ненадання достовірної інформації Клієнтом, при використанні сайту PanBus.

3.УМОВИ ОПЛАТИ І ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

3.1. Клієнт оплачує послуги Перевізника шляхом 100% передоплати готівкою або безготівковим розрахунком, банківською карткою.

3.2. Ціна Послуги формується з ціни фактичної вартості послуги і вказується в Квитку або Талоні бронювання.

3.3. Повернення грошових коштів Клієнту за невикористаних послуг здійснюється на умовах, встановлених Перевізником, або відповідно до наступних правил: При поверненні Квитка менш, ніж за 12 годин до відправлення автобуса, гроші за поїздку не повертаються При поверненні Квитка від 12 до 24 годин до відправлення автобуса, пасажиру повертається 25% від вартості поїздки При поверненні Квитка від 24 до 72 годин до відправлення автобуса, пасажиру повертається 50% від вартості поїздки При поверненні Квитка від 72 годин і більше до відправлення автобуса, пасажиру повертається 75% від вартості поїздки.

3.4. Клієнт погоджується сплатити всі вказані сайтом PanBus суми. У разі, якщо платіж Клієнта не переведений сайту PanBus, банком Клієнта, сайт PanBus зберігає за собою право, на свій розсуд блокувати кредитні та дебетні картки за підозрілу активність.

3.5. Клієнт одноосібно несе відповідальність за всі комісійні витрати та інші визначені банком витрати, які можуть бути додані до ціни покупки емітентом вашої кредитної або дебетної картки.

4.КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

4.1. Сайт PanBus поважає і захищає конфіденційність особистої інформації Клієнта.

4.2. Надаючи свої персональні дані на сайті PanBus Клієнт дає згоду на їх обробку , в тому числі і з метою просування товарів і послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залучених з метою виконання зобов'язань перед Клієнтом в рамках даного Договору.

4.3. Сайт PanBus залишає за собою право використовувати та розкривати інформацію Клієнта про відвідування сайту PanBus, з метою захисту ділових інтересів.

5.ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. З усіх питань, не врегульованих в тексті цього Договору, Сторони керуються чинним законодавством України.

5.2. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання Договору відповідно до його умов.

5.3 Юридична адреса:

ФОП Заріцький В.А.

м. Тернопіль, вул. Микулинецька 3-А, офіс 404A

Контактні номери телефонів:

+38-067-662-55-62

+38-066-662-55-62

+38-073-662-55-62

+48-223-079-083

+38 067 993 00 68(Viber & Telegram)

Адреса електронної пошти: pan_bus@ukr.net .